Interaktywny format „Ad-Story” – kolejna nowość w aplikacji Listonic
Reklama

Interaktywny format „Ad-Story” – kolejna nowość w aplikacji Listonic

5 września, 2023

2 minuty

Aplikacja Listonic wprowadziła nowy format reklamowy o nazwie Ad-Story, czerpiący inspirację z mechanizmu Instagram Stories. Możliwość zaprezentowania kilku kreacji w ramach jednej odsłony, wysoki CTR i precyzyjne dotarcie do użytkownika to tylko nieliczne z zalet tego formatu. Dowiedz się więcej o Ad-Story!

Mechanizm Ad-Story inspirowany Instagramem

Ad-Story umożliwia reklamodawcom wyświetlanie do 5 różnych reklam w ramach jednej odsłony. W przeciwieństwie do tradycyjnych reklam statycznych, najnowszy format zapewnia interaktywną prezentację produktów i inicjuje interakcję użytkownika z reklamą. Kreacje automatycznie zmieniają się między sobą, tworząc efekt dynamicznej opowieści, a użytkownicy aplikacji Listonic mogą również samodzielnie przewijać kreacje. Zupełnie tak, jak w przypadku Instagram Stories!

Spójrz:

Ad-story

 

ad story Listonic

Ad-story ATL

ad story ATL Listonic

Czym Ad-Story wyróżnia się z oferty Listonic

Najnowszy format reklamowy umożliwia:

  • budowanie wizerunku marki za pomocą przyciągającej uwagę kreacji rich media,
  • prezentację gamy różnych produktów i/lub promocji dzięki wyświetlaniu do 5 różnych kreacji w ramach jednej odsłony,
  • osiągnięcie dużej ilości kliknięć dzięki interaktywnej prezentacji. Średnia wartość wskaźnika CTR dla Ad-Story to 0,6-0,9%,
  • implementację przycisku ATL (add to List), dzięki któremu użytkownik może dodać reklamowane produkty do swojej listy zakupów jednym kliknięciem,
  • trafne dotarcie do odbiorców planujących zakupy dzięki emisji reklam bezpośrednio na liście zakupów.

„Ad-Story” to innowacyjny format reklamowy czerpiący inspirację z mechanizmu Instagram Stories. Dzięki możliwości prezentacji kilku różnych kreacji w jednym bannerze, reklamodawcy mogą skutecznie docierać do swoich odbiorców, zachęcając ich do interakcji i dodawania produktów do listy zakupów. Idealnie sprawdza się do prezentacji gamy produktów marki lub promocji w sieciach handlowych. Ten dynamiczny format przynosi nową jakość do świata reklamy i zapowiada rewolucję w sposobie komunikacji marek z konsumentami.

Interesują Cię możliwości reklamowe Listonic ads? Koniecznie sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami!

Udostępnij