Aplikacja Listonic jako pierwsza w Polsce z certyfikatem DAR od Nielsen

Aplikacja Listonic jako pierwsza w Polsce z certyfikatem DAR od Nielsen

27 czerwca, 2021

1 minuta

Certyfikat Digital Ad Ratings (DAR) od Nielsen to wiarygodne narzędzie wspierające branżę reklamową. Pomaga w optymalizacji działań marketingowych poprzez dostarczanie rzetelnych danych dotyczących skuteczności kampanii online. Aplikacja Listonic została certyfikowana narzędziem pomiarowym Nielsen DAR jako pierwsza w Polsce!

O Digital Ad Ratings

Dzięki certyfikatowi DAR, reklamodawcy i agencje mogą uzyskać szczegółowe dane dotyczące widoczności i efektywności swoich kampanii online. Narzędzie opiera się na zaawansowanych technikach pomiarowych, włączając w to umieszczanie tagów w reklamach w celu śledzenia ich wyświetleń i interakcji z użytkownikami. Pozwala to na dokładne określenie, jak wiele osób zostało dotkniętych daną kampanią reklamową, jakie są demograficzne profile odbiorców oraz jakie są wskaźniki częstotliwości wyświetleń.

Certyfikat DAR od Nielsena jest uznawany za wiarygodne narzędzie, które wspiera branżę reklamową i pomaga w optymalizacji działań marketingowych. Dzięki globalnej certyfikacji Nielsena, pomiar DAR jest dostępny dla kluczowych aplikacji na rynku, takich jak YouTube, Twitter, Instagram czy Spotify.

Aplikacja Listonic jako pierwsza w Polsce została certyfikowana narzędziem pomiarowym Nielsen Digital Ad Ratings!

Znaczenie dla Listonic

Dla Listonic to niezwykle istotny krok, który potwierdza wysoką jakość oferowanej powierzchni reklamowej za pomocą obiektywnego narzędzia zewnętrznego. Jako wydawca reklam, Listonic troszczy się o swoich klientów zarówno w trakcie, jak i po kampanii, dostarczając dane dotyczące wzrostu popularności marki na listach zakupów (Brand Performance). Dzięki certyfikacji DAR, dane przekazywane klientom będą bardziej precyzyjne i łatwiejsze do weryfikacji poprzez renomowaną firmę badawczą – Nielsen.

 

Przeczytaj również:

Udostępnij