Fangol dołącza do drużyny Listonic ads! Nowa oferta reklamowa w świecie sportu
Reklama

Fangol dołącza do drużyny Listonic ads! Nowa oferta reklamowa w świecie sportu

29 września, 2023

3 minuty

Listonic wprowadza  innowację do swojej oferty reklamowej przejmując popularny serwis sportowy Fangol. Miłośnicy piłki nożnej i media plannerzy, przygotujcie się na nowe możliwości!

Czym jest Fangol?

To nie tylko serwis sportowy, który na bieżąco dostarcza najświeższe informacje ze świata piłki nożnej, ale także miejsce, które gromadzi zaangażowaną społeczność. Newsy są podawane w lekkiej formie, często z nutką humoru, dzięki temu użytkownicy otrzymują informacje szybko i bez zbędnych clickbaitów. To właśnie ta forma komunikacji wyróżnia Fangola spośród innych serwisów sportowych i sprawia, że już 400 000 użytkowników wybiera tę platformę jako swoje źródło informacji sportowych.

>> wejdź na fangol.pl <<

Kim są użytkownicy Fangola?

Użytkownicy Fangola to głównie pasjonaci piłki nożnej, mężczyźni w młodym wieku (od 25 do 45 lat), o największej sile nabywczej. Dla nich Fangol to źródło rozrywki i przyjemności, czyli  idealny kontekst do przeprowadzenia kampanii wizerunkowej, gdzie użytkownicy znajdą czas na zapoznanie się z landing page klienta. Wykorzystanie tej platformy w Twojej kampanii reklamowej pozwoli na skuteczne budowanie wizerunku produktu.

Budowanie zaangażowania wśród społeczności

Fangol nie tylko dostarcza informacji sportowych, ale także angażuje użytkowników. Umożliwia im aktywne uczestnictwo w interakcjach pod każdym postem i komentowanie go, co sprawia, że regularnie powracają na Fangola i chętnie budują relacje, tworząc więzi i lojalność. Jeśli chcesz dotrzeć do zaangażowanych fanów sportu, Fangol jest idealnym partnerem!

Obecnie platforma posiada imponujące liczby w mediach społecznościowych, co dodatkowo zwiększa potencjał kampanii reklamowej:

  • facebookowy fanpage Fangola liczy aż 325 000 fanów,
  • konto na Instagramie, które niedawno zaczęło się rozwijać ma już 40 000 obserwujących,
  • kanał YouTube Fangola, @Zboiskadosieci, ma już 127 000 subskrybentów i ponad 850 materiałów video.

Co więcej, Fangol jest dostępny na różnych platformach, w tym na desktopie, mobilnie i jako aplikacja, co zwiększa zakres oddziaływania i daje elastyczność w dotarciu do użytkowników w zależności od ich preferencji.

Tworzenie więzi i lojalności przez miłość do sportu

Fangol ma już 13 lat doświadczenia w świecie sportu. To miejsce, gdzie pasja do piłki nożnej może tworzyć silne więzi między marką a użytkownikami. Dzięki Fangolowi możliwe jest precyzyjne dotarcie do wybranej grupy docelowej, budowanie trwałych relacji i lojalności wśród użytkowników. To z kolei pozwala na skuteczne kształtowanie wizerunku marki i sprzedaż produktów dostosowanych do konkretnych odbiorców.

 

Fangol dołącza do drużyny Listonic, tworząc niepowtarzalną okazję dla reklamodawców. To miejsce, gdzie sport łączy się z pasją, a Twoja reklama może strzelić gola! Skorzystaj z tej unikalnej okazji i dołącz do nas już teraz. Razem z Listonic i Fangolem możemy osiągnąć prawdziwe mistrzostwo w reklamie sportowej.

Skontaktuj się z nami!

Udostępnij