Nowe formaty reklamowe w Mojej Gazetce
Reklama

Nowe formaty reklamowe w Mojej Gazetce

29 sierpnia, 2022

2 minuty

Chcemy rozwijać nasze usługi, aby móc jeszcze lepiej spełniać Twoje potrzeby. Dlatego wprowadzamy do oferty nowe formaty reklamowe w Mojej Gazetce. Za ich pomocą nie tylko zbudujesz świadomość marki, ale także wpłyniesz na zwiększenie sprzedaży reklamowanego produktu!

Funkcjonalność ATL, czyli add to list

Umożliwiliśmy łatwe dodanie reklamowanego produktu do listy zakupów za pomocą formatów wyposażonych w przyciski ATL (add to list). Nowe formaty reklamowe w Mojej Gazetce wzbogacone o specjalny plusik dodają produkty do list zakupów, dzięki czemu Twoja kampania będzie mieć realny wpływ na zwiększenie sprzedaży reklamowanego produktu

Funkcjonalność ATL “add to list” zyskały  formaty:

  • banner – mniejszy format, który dzięki plusikowi osiąga CTR-y > 1% (średnia z pierwszych zrealizowanych kampanii),
  • ad insert – duży format wizerunkowy, który zyskał prosprzedażowy element! 

Formaty reklamowe Moja Gazetka - banner atl

Formaty reklamowe Moja Gazetka - banner atl big

Formaty reklamowe Moja Gazetka - ad insert

Dzięki funkcji ATL będziemy mogli dodatkowo raportować estymację ROI dla Twojej kampanii dokładnie tak, jak robimy to dla aplikacji Listonic (czytaj więcej). Po kampanii otrzymasz informację, o ile estymowana na bazie dadań do list zakupów sprzedaż, przewyższyła inwestycje w reklamę 📈

W zależności od reklamowanego produktu, estymacja ROI może się różnić. Poniżej przedstawiamy wyniki z kampanii realizowanych w Listonic dla różnych kategorii produktów:

Hero banner – bohater dla wizerunku

Jeśli potrzebny ci silny efekt wizerunkowy – tu na białym koniu wjeżdża hero banner. Jest to najnowszy format reklamowy w aplikacji Moja Gazetka. Ma rozmiar 1080×540 i pojawia się między gazetkami, docierając do pełnego zasięgu aplikacji! Do tej pory na stronie głównej prezentowane były jedynie formaty natywne, dlatego wprowadzenie do oferty hero banneru to przełom w aplikacji Moja Gazetka. Dzięki wykorzystaniu formatu hero banner w swojej kampanii skutecznie wypromujesz produkt i zbudujesz wizerunek marki.

formaty reklamowe w Mojej Gazetce - hero banner

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat reklam w Listonic ads? Koniecznie sprawdź:
Reklamy w Listonic ads
Brand safety w reklamie internetowej
Trendy technologiczne w procesie zakupowym

Udostępnij