Hero banner – wizerunkowy format reklamowy w aplikacji Listonic

Hero banner – wizerunkowy format reklamowy w aplikacji Listonic

8 lipca, 2021

2 minuty

Bohater, zgodnie z jego definicją, odznacza się niezwykłymi czynami. W branży reklamowej, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i jednocześnie zwrócić na siebie ich uwagę, często potrzeba właśnie niezwykłych działań. Wyobraź sobie reklamę o doskonałej widoczności, która dosięga pełnego zasięgu użytkowników – to właśnie Hero Banner, potencjalny bohater Twojej kampanii reklamowej!

Czym jest Hero Banner?

To format reklamowy, który jest wyświetlany na stronie głównej aplikacji Listonic. Jest wyjątkową formą reklamy, zapewniającą doskonałą widoczność i skuteczność. Ze względu na swoje umiejscowienie, jest pierwszym elementem, który użytkownicy zobaczą po wejściu do aplikacji. Hero Banner dociera zatem do pełnego zasięgu aplikacji.

Hero Banner w aplikacji Listonic

Zastosowanie i skuteczność

Format ten doskonale sprawdza się w różnych rodzajach kampanii reklamowych. Jest idealnym narzędziem do budowania świadomości czy wizerunku marki, a także promowania ofert sezonowych czy loterii z nagrodami. Dzięki swojej dużej widoczności skutecznie przyciąga uwagę użytkowników i zwiększa zainteresowanie ofertą.

Model rozliczenia oparty jest na flat fee, co oznacza, że reklamodawca płaci stałą kwotę za emisję banneru, niezależnie od liczby wyświetleń czy kliknięć. To transparentne i klarowne rozliczenie, które pozwala dokładnie zaplanować budżet reklamowy.

Hero banner może zawierać przekierowanie na dedykowaną stronę internetową (landing page) klienta. To daje dodatkową możliwość bezpośredniego prowadzenia ruchu na docelowy serwis. CTR Hero Bannera sięga do 0.8%, co oznacza, że reklama jest nie tylko widoczna, ale także skutecznie angażuje użytkowników.

Dostępność Hero Banner

Ten format reklamowy jest emitowany na wyłączność, co oznacza, że wymaga wcześniejszej rezerwacji. To zapewnia reklamodawcy ekskluzywność i pewność, że jego reklama będzie prezentowana w odpowiednim czasie i kontekście.

Hero Banner dostępny jest nie tylko w aplikacji Listonic, ale także w Mojej Gazetce.

Hero Banner w Mojej Gazetce

 

Hero banner stanowi niezawodne narzędzie w budowaniu świadomości marki oraz promowaniu ofert i akcji promocyjnych. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na wyróżnienie się i dotarcie do szerokiego grona odbiorców, hero banner jest rozwiązaniem wartym rozważenia.

 

W naszym portfolio znajdziesz pełny wachlarz formatów reklamowych oraz aplikacji mobilnych, w których mozesz ise reklamować. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych możliwości? Koniecznie sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami!

Udostępnij