Aplikacja Listonic liderem rankingu PTI

Aplikacja Listonic liderem rankingu PTI

10 października, 2022

1 minuta

Aplikacja Listonic została doceniona w najnowszym rankingu Publisher Trust Index (PTI) tworzonym przez platformę Pixalate. Uplasowała się na pierwszym miejscu wśród aplikacji mobilnych w Google Play, wyprzedzając m.in. Spotify.

Listonic to lider wśród aplikacji do tworzenia list zakupów w Polsce i na świecie, doceniany zarówno przez użytkowników, jak i branżę technologiczną. Niedawno aplikacja w systemie Android została zaprojektowana na nowo, dzięki czemu użytkownicy zyskali produkt jeszcze bardziej przejrzysty, intuicyjny oraz znacznie sprawniejszy.

Teraz  Listonic został wyróżniony w najnowszym rankingu Publisher Trust Index (PTI), zajmując pierwsze miejsce wśród aplikacji mobilnych dostępnych w sklepie Google Play. Tym samym wyprzedził m.in. Spotify, który z kolei znalazł się na szczycie zestawienia produktów w App Store. W kategorii Connected TV pierwsze miejsce zostało przyznane aplikacji Hulu.

Ranking Publisher Trust Index (PTI)

Autorem PTI jest Pixalate, wiodąca platforma do ochrony przed oszustwami i ochrony prywatności dla aplikacji mobilnych, CTV i witryn internetowych. Ranking ocenia jakość aplikacji, które obsługują reklamę zautomatyzowaną. W zestawieniu brane są pod uwagę wskaźniki zapewniające przejrzystość ekosystemu reklamy programatycznej, w tym m.in.

  • popularność aplikacji (zasięg i dostępność zasobów reklamowych),
  • nieprawidłowy ruch (IVT) będący wynikiem m.in. przypadkowych kliknięć czy generowanych przez boty
  • ocenę bezpieczeństwa marki
  • widoczności aplikacji

Bardzo cieszy nas to wyróżnienie, bo wkładamy wiele sił, aby tworzyć aplikację na najwyższym poziomie, która z jednej strony odpowiada na potrzeby naszych użytkowników, a z drugiej czyni nas wiarygodnym partnerem reklamowym. Jesteśmy dumni, że naszym klientom możemy gwarantować nie tylko szeroki zasięg, ale też najwyższy poziom bezpieczeństwa – mówi Kamil Janiszewski, Chief Revenue Officer & Co-founder w Listonicu. 

Przeczytaj Pełny ranking Publisher Trust Index od Pixelate

Sprawdź również:
Listonic jako pierwsza w Polsce z certyfikatem DAR od Nielsena
NPS (Net Promoter Score), czyli badanie lojalności klientów

Udostępnij