Zainspiruj się najnowszym formatem reklamowym w Mojej Gazetce!
Reklama

Zainspiruj się najnowszym formatem reklamowym w Mojej Gazetce!

17 kwietnia, 2023

2 minuty

Moja Gazetka – popularna aplikacja z gazetkami promocyjnymi sieci handlowych – wprowadziła do swojej oferty nowy format reklamowy o wdzięcznej nazwie „ad-inspiration”! Ta innowacyjna forma reklamy emitowana jest na stronie głównej aplikacji. Zapewnia dotarcie do pełnego zasięgu użytkowników i szereg innych, nietypowych możliwości, które szczegółowo opisujemy w tym artykule.

Jednym z największych atutów nowego formatu reklamowego jest jego wpływ na kreowanie wizerunku i zwiększanie świadomości marki. Ad-inspiration, przez to, że jest emitowany na stronie głównej aplikacji, dociera do wszystkich, którzy kiedykolwiek zdecydowali się zainstalować Moją Gazetkę na swoim smartfonie.

Moja Gazetka reklama

Po kliknięciu w banner reklamowy ad-inspiration użytkownikowi pokazuje się artykuł sponsorowany, w którym może przeczytać więcej o reklamowanym produkcie, producencie albo czymkolwiek innym, o czym reklamodawca zechce poinformować swoich odbiorców. Co najlepsze, artykuł ten zostanie udostępniony na blogu Mojej Gazetki i pozostanie tam już na zawsze (a nie tylko na czas trwania kampanii). Oznacza to, że zyska bezterminową wartość SEO dla klienta.

Moja Gazetka reklama ad-inspiration

 

Klient może dostarczyć gotowy tekst artykułu lub – jeśli nie ma zdolności copywriterskich – wytyczne do tekstu, a redakcja Mojej Gazetki zajmie się resztą. Średni czas, jaki użytkownicy spędzają na blogu Mojej Gazetki, to 1-3 minuty, co oznacza, że w tym czasie mogą przeczytać od 70 do 100% treści  artykułu.

Moja Gazetka to jedna z najpopularniejszych aplikacji prezentujących gazetki promocyjne oraz oferty specjalne z wielu branż, w tym spożywczej, kosmetycznej czy budowlanej. Ma tysiące zarejestrowanych użytkowników, którzy regularnie z niej korzystają. Dzięki nowemu formatowi reklamowemu daje swoim klientom szansę na jeszcze bardziej efektywną i skuteczną promocję swoich produktów i usług.

Dowiedz się więcej o aplikacji Moja Gazetka!

 

Przeczytaj również:
Wpływ kampanii Listonic na preferencje zakupowe odbiorców
Bannery ATL w Mojej Gazetce

Udostępnij