Ad-inspiration: Artykuł sponsorowany w Mojej Gazetce!
Reklama

Ad-inspiration: Artykuł sponsorowany w Mojej Gazetce!

17 kwietnia, 2023

2 minuty

Moja Gazetka, aplikacja z gazetkami promocyjnymi sieci handlowych, oferuje innowacyjny format reklamowy o nazwie „ad-inspiration”! Ten wyjątkowy sposób promocji, emitowany na stronie głównej aplikacji, zapewnia nie tylko dotarcie do pełnego grona użytkowników, ale również szereg innych możliwości.

O ad-inspiration

Jednym z największych atutów tego formatu reklamowego jest jego wpływ na kreowanie wizerunku oraz zwiększanie świadomości marki. Ad-inspiration to nic innego jak artykuł sponsorowany, emitowany na stronie głównej aplikacji Moja Gazetka. Dociera do wszystkich użytkowników, którzy kiedykolwiek zainstalowali aplikację na swoim smartfonie. Po kliknięciu w baner reklamowy ad-inspiration, użytkownikowi otwiera się tekst, z którego może dowiedzieć się więcej o reklamowanym produkcie, producencie lub dowolnej informacji, którą reklamodawca chce przekazać swoim odbiorcom.

Ad-inspiration w Mojej Gazetce

Artykuł sponsorowany ad-inspiration zostanie udostępniony na blogu Mojej Gazetki i pozostanie tam już na zawsze (a nie tylko na czas trwania kampanii). Oznacza to, że zyska bezterminową wartość SEO dla klienta. Klient może dostarczyć gotowy tekst artykułu lub – jeśli nie ma zdolności copywriterskich – wytyczne do tekstu, a redakcja Mojej Gazetki zajmie się resztą. Średni czas, jaki użytkownicy spędzają na blogu Mojej Gazetki, to 1-3 minuty, co oznacza, że w tym czasie mogą przeczytać od 70 do 100% treści  artykułu.

Ad - inspiration na blogu Moja Gazetka

Moja Gazetka to jedna z najpopularniejszych aplikacji prezentujących gazetki promocyjne oraz oferty specjalne z wielu branż, w tym spożywczej, kosmetycznej czy budowlanej. Ma tysiące zarejestrowanych użytkowników, którzy regularnie z niej korzystają. Dzięki nowemu formatowi reklamowemu daje swoim klientom szansę na jeszcze bardziej efektywną i skuteczną promocję swoich produktów i usług.

 

Moja Gazetka to jedna z kilku aplikacji w portfolio Listonic ads. W naszej ofercie znajdziesz więcej miejsc, w których możesz się reklamować, w tym aplikacje lifestylowe czy mobilna lista zakupów. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych możliwości? Koniecznie sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami!

Udostępnij