Moja Gazetka – zawsze tam, gdzie klienci poszukują inspiracji zakupowych
Reklama

Moja Gazetka – zawsze tam, gdzie klienci poszukują inspiracji zakupowych

14 kwietnia, 2021

2 minuty

Moja Gazetka

W Mojej Gazetce znajdziesz codziennie aktualizowane gazetki i kupony z wielu polskich sklepów i restauracji. Ponad 100 sklepów w 15 kategoriach. Codziennie tysiące użytkowników szuka inspiracji i z ciekawością przegląda nowe produkty. Gazetki to także sposób na wygodne, oszczędne i szybkie zakupy. Moja Gazetka, to najpopularniejsze gazetki promocyjne znanych sklepów w jednym, wygodnym miejscu, zawsze pod ręką – w aplikacji mobilnej na Twoim telefonie.

Pobierz Moją Gazetkę na iOS lub Android.

Krótka historia aplikacji

Historia Mojej Gazetki zaczęła się pod koniec 2012 roku. Pierwsza aplikacja dostępna była jedynie na telefony z systemem Android. Jej duża popularność już na starcie przekonała twórców, że na polskim rynku brakowało podobnego rozwiązania. Niedługo później powstały kolejne wersje: na system Windows, iOS, BlackBerry oraz HUAWEI. Obecnie Moja Gazetka działa w ośmiu państwach Europy Środkowo-Wschodniej.

Kim są użytkownicy Mojej Gazetki

Użytkownicy Mojej Gazetki są osobami decyzyjnymi w kwestiach zakupowych w gospodarstwie domowym. Mają w swoim zasięgu wiele różnych sieci handlowych. Szukają informacji produktowych, promocji, nowości, dzięki czemu możliwe jest wykreowanie u nich potrzeby zakupowej. Najczęściej są to mieszkańcy średnich i większych miejscowości.

Statystyki aplikacji Moja Gazetka w Polsce:

  • 1,5 mln pobrań
  • 300 tys unikalnych użytkowników w Polsce*
  • 32 mln sesji miesięcznie w Polsce

*użytkownicy Androida

Możliwości reklamowe w Mojej Gazetce

Reklama w Mojej Gazetce to wpływ na decyzje zakupowe klientów, którzy szukają inspiracji zakupowych i lubią być na bieżąco z najnowszymi promocjami. Aplikacja umożliwia umieszczanie kreacji reklamowych na takich formatach jak ad insert, kafelek czy banner. Każdy z dostępnych formatów ma swoje unikatowe właściwości.

Ad insert to pełnoekranowa kreacja wyświetlana podczas przeglądania stron wszystkich, bądź wybranych sieci handlowych. Ma silny efekt wizerunkowy i jest utożsamiana ze stroną gazetki.

Reklama w aplikacji Moja Gazetka

Kafelek jest formatem natywnym, wyświetla się podczas przeglądania listy gazetek, wyglądem przypomina gazetkę dzięki czemu konsumenci chętnie czytają jego treść.

Reklama w aplikacji Moja Gazetka

Banner to format, który skutecznie prezentuje produkt i pomaga osiągnąć maksymalny zasięg promocji. Dzięki niemu można targetować swoją ofertę na wybraną sieć sklepów lub określoną gazetkę.

Banner Moja Gazetka

 

Przeczytaj również:
Z Waterful picie wody staje się nawykiem
Ciąża bez stresu? Z Momly to możliwe!

Udostępnij