Moja Gazetka: Aktualne gazetki promocyjne sieci handlowych
Reklama

Moja Gazetka: Aktualne gazetki promocyjne sieci handlowych

14 kwietnia, 2021

3 minuty

Moja Gazetka

W Mojej Gazetce znajdziesz codziennie aktualizowane gazetki i promocje z setek sklepów, drogerii czy sieci handlowych. Ponad 120 sklepów w 15 kategoriach! Codziennie tysiące użytkowników szukają inspiracji i z ciekawością przeglądają nowe produkty. Gazetki to także sposób na wygodne, oszczędne i szybkie zakupy. Moja Gazetka, to najpopularniejsze gazetki promocyjne znanych sklepów w jednym, wygodnym miejscu i zawsze pod ręką – w aplikacji mobilnej na Twoim telefonie.

Pobierz Moją Gazetkę na iOS lub Android oraz sprawdź stronę www.

Moja Gazetka - pobierz

Krótka historia aplikacji

Historia Mojej Gazetki zaczęła się pod koniec 2012 roku. Pierwsza aplikacja dostępna była jedynie na telefony z systemem Android. Jej duża popularność już na starcie przekonała twórców, że na polskim rynku brakowało podobnego rozwiązania. Niedługo później powstały kolejne wersje: na system Windows, iOS, BlackBerry oraz HUAWEI. Obecnie Moja Gazetka działa w sześciu państwach Europy Środkowo-Wschodniej: Polska, Czechy, Słowacja, Ukraina, Litwa oraz Rumunia.

Kim są użytkownicy Mojej Gazetki

Użytkownicy Mojej Gazetki są osobami decyzyjnymi w kwestiach zakupowych w gospodarstwach domowych. Mają w swoim zasięgu wiele różnych sieci handlowych. Szukają informacji produktowych, promocji, nowości. Dzięki temu mamy możliwość wykreowania u nich potrzeby zakupowej. Najczęściej są to mieszkańcy średnich i większych miejscowości.

Statystyki aplikacji Moja Gazetka w Polsce:

  • ponad 3 mln pobrań aplikacji
  • +560 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie
  • 32 mln sesji miesięcznie
  • ponad 12 mln otwarć gazetek miesięcznie
  • ponad 275 mln przejrzanych stron gazetek promocyjnych miesięcznie

Możliwości reklamowe w Mojej Gazetce

Reklama w Mojej Gazetce to wpływ na decyzje zakupowe klientów, którzy szukają inspiracji zakupowych i lubią być na bieżąco z najnowszymi promocjami. Aplikacja umożliwia umieszczanie kreacji reklamowych na takich formatach jak ad insert, kafelek czy banner. Każdy z dostępnych formatów ma swoje unikatowe właściwości.

Ad insert

Pełnoekranowa kreacja wyświetlana podczas przeglądania stron wszystkich lub tylko wybranych sieci handlowych. Ma silny efekt wizerunkowy i jest utożsamiana ze stroną gazetki.

Ad insert - format pełnoekranowy w aplikacji Moja Gazetka

 

Kafelek

Format natywny, który wyświetla się podczas przeglądania listy gazetek. Wyglądem przypomina gazetkę, dzięki czemu konsumenci chętnie czytają jego treść.

Kafelek - format reklamowy w aplikacji Moja Gazetka

 

Banner

Format, który skutecznie prezentuje produkt i pomaga osiągnąć maksymalny zasięg promocji. Dzięki niemu można targetować swoją ofertę na wybraną sieć sklepów lub określoną gazetkę.

Banner reklamowy w Mojej Gazetce

 

Funkcja ATL (add-to-list)

Jedną z bardziej praktycznych funkcji bannerów standard i expand w aplikacji Listonic jest ATL, czyli Add-to-List. Dzięki tej opcji użytkownicy mogą w łatwy sposób dodawać produkty prosto z reklamy do swojej listy zakupów. Gdy użytkownik zainteresuje się ofertą reklamową, klika w plusik po lewej stronie kreacji reklamowej, a produkt automatycznie pojawia się na jego liście zakupów.

Funkcja ATL jest praktyczna zarówno z punktu widzenia użytkownika, jak i reklamodawcy. Użytkownik chętniej wchodzi w interakcje z bannerem, bo wie, że nie spowoduje to wyjścia z aplikacji. Reklamodawca natomiast może łatwo ocenić zainteresowanie jego ofertą poprzez ilość dodań ATL, którą przedstawiamy w raportach podsumowujących kampanie.

Funkcja add-to-list w bannerach reklamowych

 

Push ads (powiadomienia)

Powiadomienia są wysyłane do użytkowników aplikacji Moja Gazetka. Idealna forma reklamy dla producentów FMCG chcących promować swój produkt dystrybuowany w sieci sklepów.

Powiadomienia PUSH w aplikacji

 

Ad inspiration

Format umiejscowiony na stałe i widoczny między gazetkami przy każdym uruchomieniu aplikacji. Rozwijany do pełnego artykułu po kliknięciu. Idealny do prowadzenia działań wizerunkowych i proświadomościowych.

Ad-inspiration format reklamowy

 

Przepisy

Przepisy kulinarne publikowane w aplikacjach oraz stronie www. Dają możliwość powiązania przepisu z daną siecią handlową oraz z konkretną gazetką promocyjną. Mamy również możliwość lokowania wybranych produktów użytych w przepisie.

Przepisy w aplikacji Moja Gazetka

 

Sprawdź nasze pozostałe aplikacje:

Udostępnij