Momly: Moja ciąża tydzień po tygodniu

Momly: Moja ciąża tydzień po tygodniu

16 kwietnia, 2021

2 minuty

Momly

Aplikacja Momly prowadzi przyszłe mamy krok po kroku przez cały okres ciąży, umożliwiając kontrolowanie stanu zdrowia oraz monitorowanie rozwoju płodu. Dzięki niej można śledzić parametry, takie jak waga, ciśnienie krwi czy tętno, przez wszystkie trzy trymestry ciąży. Ale to nie wszystko! Publikowane artykuły w aplikacji pomagają zrozumieć, co dzieje się w organizmie matki tydzień po tygodniu, rozwiewając wszelkie wątpliwości i zapewniając kompleksową wiedzę na temat ciąży.

Momly jest dostępna na platformie Google Play w większości krajów i przetłumaczona na aż 20 języków.

Nie bez powodu Momly zyskała już zaufanie i uznanie użytkowników. Pobrano ją już ponad milion razy, a jej ocena na Google Play wynosi imponujące 4,9 na 5 gwiazdek

Pobierz aplikację Momly na Android oraz odwiedź stronę internetową!

Momly Google Play

Możliwości reklamowe Momly

Momly to także doskonała platforma reklamowa dla wielu firm. Dzięki specyficznemu profilowi użytkowników aplikacji (aż 38% kobiet ciężarnych w Polsce), reklamodawcy mogą efektywnie dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców.

Momly doskonale sprawdzi się w kampaniach świadomościowych dla przyszłych rodziców (żywność, pielęgnacja, zabawki, akcesoria), oraz o tematyce typowo kobiecej (np. kosmetyki, ubrania).

Formaty reklamowe w aplikacji

Banery:

Wyświetlają się na dolnej części aplikacji i występują w dwóch różnych rozmiarach. Są to najpopularniejsze formaty reklamowe w aplikacjach mobilnych.

Bannery Momly

Interstitial

Format pełnoekranowy o silnym działaniu wizerunkowym. 

Interstitial Momly

Format Natywny

Reklamy w formacie natywnym wpisują się w wygląd aplikacji, zapewniając naturalny wygląd reklamy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla reklamodawców, którzy chcą, aby ich reklamy były mniej intruzywne i bardziej zintegrowane z treścią aplikacji.

Native Momly

Partnerstwo aplikacji

Oferta partnerska w aplikacji Momly obejmuje artykuły sponsorowane z brandingiem klienta, reklamę display bez limitu odsłon (z ograniczeniem do 3 na dzień dla każdego użytkownika) oraz dodatkowy interstitial z informacją o partnerze aplikacji.

>> Skontaktuj się z nami po więcej informacji na temat partnerstwa Momly <<

 

Sprawdź nasze pozostałe aplikacje:

Chcesz wiedzieć więcej?

Bądź na bieżąco w branży FMCG
i aplikacji zakupowych dzięki naszemu newsletterowi!

Udostępnij