Offerista łączy siły z aplikacją Listonic

Offerista łączy siły z aplikacją Listonic

4 maja, 2021

2 minuty

Offerista rozpoczęła współpracę z aplikacją Listonic, chcąc zaoferować sprzedawcom ekskluzywne miejsca reklamowe. Od maja 2021 r. powierzchnia reklamowa Listonic jest dostępna za pośrednictwem Offeristy w: Austrii, Niemczech, Rumunii, Czechach i na Węgrzech. Kolejne, takie jak Szwajcaria, są w planach.

Jako sieć shopper marketingowa Offerista oferuje indywidualnie ukierunkowane, cyfrowe rozwiązania w zakresie ofert opartych na lokalizacji. Dzięki kampaniom cross-channel reklamy trafiają do klientów z wielu dopasowanych do nich kanałów. Marki mogą w ten sposób zainteresować klientów swoimi produktami i uświadomić ich gdzie mogą je nabyć.

Współpraca z Listonic to kolejny krok w strategicznym rozwoju naszej rodzimej sieci. Staramy się oferować naszym klientom coraz więcej możliwości lepszego dotarcia do ich grup docelowych. Dzięki nowej współpracy możemy zaoferować nie tylko dodatkowy zasięg, ale także dać sprzedawcom możliwość pojawienia się dokładnie tam, gdzie ich klienci planują zakupy. W ten sposób sprawiamy, że konsumenci są bardziej zainteresowani produktami naszych klientów i chętniej po nie sięgają. Dzięki stosowaniu inteligentnych strategii marketingowych wspieramy już ponad 1600 międzynarodowych marek detalicznych i producentów ze wszystkich branż – Benjamin Thym, założyciel i CEO grupy Offerista

Użytkownicy Listonic są rozsiani po całym świecie. Chcemy umożliwić marketerom dotarcie do nich w kluczowych momentach, kiedy ci planują zakupy, a także dać możliwość wpłynięcia na ich decyzje zakupowe. Offerista jest idealnym partnerem dla Listonic, ponieważ dotychczas obsługiwaliśmy tych samych klientów, ale w innych krajach. Cieszy nas wspólna praca w Niemczech, Austrii, Polsce, Rumunii, Czechach i na Węgrzech. Razem sprawimy, że sprzedaż naszych klientów poszybuje w górę – Kamil Janiszewski, współzałożyciel i CRO Listonic.

 

Przeczytaj również:
Produkty i marki FMCG i CPG

Udostępnij