Współpraca Offerista z aplikacją Listonic
Reklama

Współpraca Offerista z aplikacją Listonic

4 maja, 2021

2 minuty

Offerista i Listonic

Offerista nawiązała współpracę z aplikacją Listonic, aby umożliwić sprzedawcom korzystanie z ekskluzywnych miejsc reklamowych. Powierzchnia reklamowa Listonic jest teraz dostępna za pośrednictwem Offeristy między innymi w Austrii, Niemczech, Rumunii, Czechach i na Węgrzech.

Jako sieć shopper marketingowa, Offerista oferuje spersonalizowane rozwiązania cyfrowe. Dzięki kampaniom reklamowym prowadzonym na wielu kanałach komunikacyjnych (cross-platform), reklamy trafiają do klientów zgodnie z ich preferencjami i lokalizacją. Marki mogą w ten sposób skutecznie zwrócić uwagę klientów na swoje produkty i pomóc im znaleźć miejsca, w których mogą je nabyć.

Współpraca z Listonic to kolejny krok w strategicznym rozwoju naszej rodzimej sieci. Staramy się oferować naszym klientom coraz więcej możliwości lepszego dotarcia do ich grup docelowych. Dzięki nowej współpracy możemy zaoferować nie tylko dodatkowy zasięg, ale także dać sprzedawcom możliwość pojawienia się dokładnie tam, gdzie ich klienci planują zakupy. W ten sposób sprawiamy, że konsumenci są bardziej zainteresowani produktami naszych klientów i chętniej po nie sięgają. Dzięki stosowaniu inteligentnych strategii marketingowych wspieramy już ponad 1600 międzynarodowych marek detalicznych i producentów ze wszystkich branż.” – Benjamin Thym, założyciel i CEO grupy Offerista.

Offerista niedawno dołączyła do grona firm członkowskich IAB Poland, co umożliwia jej rozwój na polskim rynku, oraz została członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej.

Co oznacza to dla Listonic?

Współpraca Listonic z Offeristą gwarantuje dotarcie do szerokiego grona nowych użytkowników podejmujących decyzje zakupowe, a także promowanie ofert i produktów przy wykorzystaniu szerokiego wachlarza dostępnych kanałów reklamowych. Jako partner numer jeden w zakresie komercyjnej reklamy cyfrowej, Grupa Offerista Polska generuje sprzedaż w regionie krajów DACH na poziomie aż 161 milionów euro miesięcznie!

Użytkownicy Listonic są rozsiani po całym świecie. Chcemy umożliwić marketerom dotarcie do nich w kluczowych momentach, kiedy ci planują zakupy, a także dać możliwość wpłynięcia na ich decyzje zakupowe. Offerista jest idealnym partnerem dla Listonic, ponieważ dotychczas obsługiwaliśmy tych samych klientów, ale w innych krajach. Cieszy nas wspólna praca w Niemczech, Austrii, Polsce, Rumunii, Czechach i na Węgrzech. Razem sprawimy, że sprzedaż naszych klientów poszybuje w górę.” – Kamil Janiszewski, współzałożyciel i CRO Listonic.

Przeczytaj również:

Udostępnij