Powiadomienia PUSH w aplikacji Moja Gazetka
Reklama

Powiadomienia PUSH w aplikacji Moja Gazetka

29 maja, 2024

2 minuty

Wprowadziliśmy ekscytującą funkcję w aplikacji Moja Gazetka, która z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich marketerów, reklamodawców i klientów. Od teraz dostępne są powiadomienia PUSH, które skutecznie docierają do najbardziej zaangażowanych użytkowników danej sieci handlowej!

Czym są powiadomienia PUSH?

PUSH to krótkie komunikaty, które są wysyłane bezpośrednio na ekrany urządzeń mobilnych użytkowników, nawet gdy aplikacja nie jest aktywnie używana. Są doskonałym narzędziem do natychmiastowego dotarcia do klientów z informacjami, które mają dla nich znaczenie.

Dzięki powiadomieniom PUSH w Mojej Gazetce, możesz w prosty sposób informować swoich odbiorców o:

  • Nowościach produktowych: Poinformuj użytkowników o najnowszych produktach dostępnych w konkretnych sieciach handlowych.
  • Loteriach: Zachęć klientów do udziału w konkursach i loteriach, które mogą zwiększyć ich zaangażowanie na landing page i budować wizerunek marki.
  • Aktualnych promocjach: Przyciągnij klientów do sklepów, informując ich o bieżących promocjach i rabatach.
  • Akcjach in – out: Promuj czasowe oferty specjalne, które są dostępne tylko przez krótki okres.
  • Produktach dostępnych w stałej dystrybucji: Przypominaj użytkownikom o popularnych produktach, które zawsze są dostępne w konkretnych sieciach handlowych.

Specyfika PUSH w Mojej Gazetce

Nasze powiadomienia PUSH to produkt PREMIUM, który jest dostępny w ograniczonej ilości. Aby zapewnić najwyższą jakość i skuteczność komunikacji, bez przeładowania użytkowników informacjami, oferujemy jedynie 7 powiadomień miesięcznie. Dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Spójrz, jak prezentują się powiadomienia na ekranach użytkowników aplikacji Moja Gazetka:

Powiadomienia PUSH w aplikacji Moja Gazetka

Powiadomienia PUSH w aplikacji Moja Gazetka są nie tylko skuteczne, ale również atrakcyjne finansowo. Dzięki tej funkcji masz możliwość dotarcia nawet do połowy użytkowników naszej aplikacji. Co więcej, koszt dotarcia do jednego użytkownika wynosi poniżej 30 groszy! To niesamowicie efektywne kosztowo narzędzie, które pozwoli Ci osiągnąć doskonałe wyniki.

Jeśli chcesz skutecznie zwiększyć zasięg swoich kampanii marketingowych i przyciągnąć więcej klientów, powiadomienia PUSH w aplikacji Moja Gazetka to idealne rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować swoje miejsce i skorzystać z tej wyjątkowej oferty. Przeczytaj więcej o możliwościach reklamowych w aplikacji Moja Gazetka!

 

Udostępnij