Reklama w Mojej Gazetce – NOWOŚCI
Reklama

Reklama w Mojej Gazetce – NOWOŚCI

29 sierpnia, 2022

2 minuty

Chcemy rozwijać nasze usługi, aby móc jeszcze lepiej spełniać Twoje potrzeby. Dlatego wprowadzamy do oferty nowe formaty reklamowe w Mojej Gazetce. Za ich pomocą nie tylko zbudujesz świadomość marki, ale także wpłyniesz na zwiększenie sprzedaży reklamowanego produktu!

Reklama w Mojej Gazetce – ATL, czyli add to list

Umożliwiliśmy łatwe dodanie reklamowanego produktu do listy zakupów za pomocą formatów wyposażonych w przyciski ATL (add to list). Nowe reklamy w Mojej Gazetce wzbogacone o specjalny plusik dodają produkty do list zakupów, dzięki czemu Twoja kampania będzie mieć realny wpływ na zwiększenie sprzedaży reklamowanego produktu

Funkcjonalność ATL “add to list” zyskały  formaty:

  • banner – mniejszy format, który dzięki plusikowi osiąga CTR-y > 1% (średnia z pierwszych zrealizowanych kampanii),
  • ad insert – duży format wizerunkowy, który zyskał prosprzedażowy element! 

Formaty reklamowe Moja Gazetka - banner atl

Formaty reklamowe Moja Gazetka - banner atl big

Formaty reklamowe Moja Gazetka - ad insert

Dzięki funkcji ATL będziemy mogli dodatkowo raportować estymację ROI dla Twojej kampanii dokładnie tak, jak robimy to dla aplikacji Listonic (czytaj więcej). Po kampanii otrzymasz informację, o ile estymowana na bazie dadań do list zakupów sprzedaż, przewyższyła inwestycje w reklamę 📈

W zależności od reklamowanego produktu, estymacja ROI może się różnić. Poniżej przedstawiamy wyniki z kampanii realizowanych w Listonic dla różnych kategorii produktów:

Hero banner – bohater dla wizerunku

Jeśli potrzebny ci silny efekt wizerunkowy – tu na białym koniu wjeżdża hero banner. Jest to najnowszy format reklamowy w aplikacji Moja Gazetka. Ma rozmiar 1080×540 i pojawia się między gazetkami, docierając do pełnego zasięgu aplikacji! Do tej pory na stronie głównej prezentowane były jedynie formaty natywne, dlatego wprowadzenie do oferty hero banneru to przełom w reklamach w Mojej Gazetce. Dzięki wykorzystaniu formatu hero banner w swojej kampanii skutecznie wypromujesz produkt i zbudujesz wizerunek marki.

formaty reklamowe w Mojej Gazetce - hero banner

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat reklam w Listonic ads? Koniecznie sprawdź:
Reklamy w Listonic ads
Brand safety w reklamie internetowej
Trendy technologiczne w procesie zakupowym

Udostępnij