Waterful: Pij wodę regularnie
Pozostałe

Waterful: Pij wodę regularnie

17 kwietnia, 2021

2 minuty

Waterful

Waterful to aplikacja, która pomaga użytkownikom utrzymać właściwe nawodnienie. Działa poprzez personalizację celu dziennego picia wody na podstawie danych takich jak płeć, waga czy aktywność fizyczna. Aplikacja wyróżnia się przyjazną grafiką, gdzie sympatyczna ośmiorniczka pełni rolę bohatera. Oferuje wyzwania, odznaki oraz spersonalizowane przypomnienia, które ułatwiają utrzymanie motywacji i osiągnięcie celu.

Dzięki aplikacji użytkownik ma pełną kontrolę nad swoim nawodnieniem dzięki dostępnym statystykom i podsumowaniom postępów. Dużą zaletą aplikacji jest również prostota obsługi i przyjemność z użytkowania dzięki intuicyjnej nawigacji oraz estetycznej grafice.

Waterful jest dostępna do pobrania w sklepach App Store i Google Play!

Waterful download

Kim są użytkownicy Waterful

Aplikacja Waterful została pobrana już ponad 1 milion razy i zdobyła średnią ocenę użytkowników na poziomie 4,7 na 5 gwiazdek w sklepach Google Play i App Store! Jest popularna wśród osób prowadzących zdrowy tryb życia, oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć wdrażanie zdrowych nawyków.

Z danych demograficznych wynika, że zdecydowana większość użytkowników aplikacji to kobiety, a największy odsetek korzystających z Waterful mieści się w przedziale wiekowym 25-44 lat.

Możliwości reklamowe w aplikacji

Waterful to idealna platforma do promocji różnych produktów związanych ze zdrowiem i sportem. Gwarantuje dotarcie do osób starających się prowadzić zdrowy tryb życia i wypracowywać nawyki. W ofercie reklamowej znajduje się standardowy banner display oraz partnerstwo aplikacji.

Banner

Wyświetlany na dole kluczowej sekcji aplikacji.

Banner Waterful

Partnerstwo aplikacji

Oferta partnerska w aplikacji Waterful zawiera sponsorowany napój na drugiej pozycji strony głównej, tam gdzie użytkownicy dodają najczęściej wybierane napoje. W ofercie znajdują się też reklamy natywne i/lub bannerowe bez limitu odsłon (z ograniczeniem do 3 na dzień dla każdego użytkownika).

>> Skontaktuj się z nami po więcej informacji na temat partnerstwa Waterful <<

 

Sprawdź nasze pozostałe aplikacje:

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Bądź na bieżąco w branży FMCG
i aplikacji zakupowych dzięki naszemu newsletterowi!

Udostępnij