Ranking Sieci Handlowych za 2020 rok

Prezentujemy szóstą edycję rankingu

popularności sieci handlowych w Polsce!

W tegorocznej edycji rankingu sieci handlowych zaprezentujemy, które markety budzą największe zainteresowanie wśród użytkowników aplikacji zakupowej Listonic oraz przybliżymy działania i strategię dyskontów w 2020 roku.

Ranking Sieci Handlowych za 2020 rok

Dane, które zostały użyte do stworzenia rankingu sieci handlowych, pochodzą z aplikacji Listonic. Próbka wzięta pod uwagę do analizy zawierała 1 734 519 tytułów list zakupów użytkowników pochodzących z aplikacji Listonic. Pod uwagę były brane tylko tytuły list zawierające nazwy konkretnych sieci handlowych.

Kolejny rok zmian na podium!

Zeszłoroczne wydanie dotyczyło roku 2019 i przyniosło zmiany na podium w kategorii sieci spożywczych. W wyniku pandemii Covid-19 w 2020 roku wydarzyło się wiele nieoczekiwanych zmian zarówno w życiu codziennym, jak i w branży spożywczej. Stosując się do nowo przyjętych zasad, sklepy przyjmowały swoich klientów starając się utrzymać na rynku, a nawet w niektórych przypadkach, inwestowały w rozwój swojej marki.

Więcej do przeczytania w raporcie!

listonicads
Ranking Sieci Handlowych za 2020 rok

Poznaj zmiany jakie wywołała pandemia!

Wydarzenia roku 2020 wpłynęły na polską gospodarkę w wielu branżach. Zmieniły się również zachowania i zwyczaje konsumentów. Kolejne lockdowny, restrykcje, nowe zasady bezpieczeństwa oraz czasowe zamknięcia niektórych obiektów sprawiły, że sieci handlowe musiały w błyskawicznym tempie podejmować decyzje i dostosowywać się do zasad.

Udostępnij