Aldi, Żabka i Mlekpol w kampaniach reklamowych Listonic
RETAIL

Aldi, Żabka i Mlekpol w kampaniach reklamowych Listonic

Listonic realizuje kampanie dla zróżnicowanych klientów od kampanii sieci handlowych, przez mniejsze sieci franczyzowe aż po indywidualne marki produktów.  Niezależnie od reklamowanych produktów każda kampania osiąga założone cele. Przedstawiamy, jak przestrzeń reklamową Listonic wykorzystuje Aldi, Żabka oraz Mlekpol.

Kampanie sieci handlowych

Sieć handlowa Aldi sukcesywnie realizuje swoje kampanie reklamowe w aplikacji gazetowej Moja Gazetka. Na kreacjach widnieje szeroka gama produktów – promocji na ziemniaki i owoce po koszule, sandały i zjeżdżalnie. Formaty wykorzystane przez Aldi to kafelek pojawiający się między listami gazetek promocyjnych sieci, banner oraz ad insert. Kreacje zdecydowanie trafiają w potrzeby użytkowników aplikacji Moja Gazetka, różnorodność produktów pokazanych na kreacjach pozwala za każdym razem dotrzeć do szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorców.

kampania reklamowa Aldi

kampania reklamowa Aldi

kampania reklamowa Aldi

kampania reklamowa Aldi

Polski convenience store –  Żabka – w czerwcu 2020 realizował 2 kampanie reklamowe w aplikacji zakupowej Listonic oraz Moja Gazetka. Na listach zakupów Żabka promowała swoje zdrowe napoje Foodini “Proteiny z rośliny” oraz soki świeżo wyciskane Wycisk “Nastawienie na orzeźwienie”. Prezentując produkty przedstawiciele marki postanowili wykorzystać reklamę tekstową oraz banner z przyciskiem pozwalającym na dodanie produktu do list zakupów.

Żabka W Mojej Gazetce promowała z kolei słodki zestaw KitKat z kawą w promocyjnej cenie. By dotrzeć do największej grupy odbiorców sieć wykorzystała pełnoekranowy ad insert wyświetlany w trakcie przeglądania gazetek promocyjnych.

kampania reklamowa Żabka

kampania reklamowa Żabka

Kampania nabiału

Mlekpol najczęściej realizuje swoje kampanie reklamowe w aplikacjach Listonic oraz Moja Gazetka. Marka promuje na swoich kreacjach m.in serek śmietankowy Łaciaty, mleko, maślanki czy produkty Mazurski Smak. Mlekpol w swoich kampaniach wykorzystuje wszystkie dostępne formaty reklamowe, również sugestie produktów i linki tekstowe, które należą do formatów natywnych.

kampania reklamowa Mlekpol

kampania reklamowa Mlekpol

kampania reklamowa Mlekpol

kampania reklamowa Mlekpol

Produkty Listonic to idealne miejsce do promowania produktów i marek FMCG. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz rozwiązań marketingowych. Sprawdź nasze aplikacje:

Aplikacja Moja Gazetka
Aplikacja Listonic
Aplikacja Momly
Aplikacja Waterful

Udostępnij

Masz pytanie?
Napisz do nas.

Żaden budżet nie jest nam straszny.
Odpowiadamy na najbardziej wymagające briefy.