Kampanie reklamowe sieci handlowych
RETAIL

Kampanie reklamowe sieci handlowych

Od początku epidemii Covid-19 minęły już ponad dwa miesiące. Zespół Listonic nie próżnował i przeprowadził kilkanaście udanych kampanii marketingowych dla marek i sieci FMCG. W tym artykule znajdziesz krótkie opracowanie kampanii reklamowych sieci handlowych w aplikacjach Listonic.

Kampania sieci handlowej Aldi

Sieć handlowa Aldi w swojej najnowszej kampanii wybrała aplikację Moja Gazetka. Jest to doskonałe miejsce dla sieci handlowych, które chcą prowadzić swoje kampanie reklamowe w miejscach, gdzie konsument podejmuje pierwsze decyzje zakupowe. Banery w Mojej Gazetce trafiają do użytkowników zainteresowanych planowaniem zakupów oraz przeglądających aktualne oferty sieci handlowych.

Kampania Netto

Wielkanoc w Kauflandzie

Kaufland na 2 tygodnie przed świętami Wielkanocnymi zdecydował się zrealizować kampanię sieci handlowej Kaufland w aplikacji Moja Gazetka. Banery w aplikacji promowały świąteczną ofertę sieci. Kafelek oraz baner reklamowy Kauflandu wyświetlał się w sekcji gazetkowej oraz w czasie przeglądania ofert sieci handlowych.

Kampania reklamowa sieci Castorama

Reklamy dla Castoramy

W kwietniu swoją kampanię promowała również sieć budowlana Castorama. Przedstawiciele sieci postanowili wykorzystać z możliwości aplikacji gazetkowej Moja Gazetka. Banner Castoramy promował możliwości zakupu produktów przez sklep internetowy oraz promocje oferty produktowej sieci. Castorama rozpoczęła kampanię reklamowąw momencie zamknięcia sklepów na weekendy. Był to odważny krok, ale okazał się strzałem w dziesiątkę. Kreacje zdecydowanie trafiły w potrzeby użytkowników aplikacji Moja Gazetka, którzy klikali w nie 3 razy częściej niż w inne prowadzone równolegle kampanie reklamowe.

Kampania reklamowa sieci Castorama w Mojej Gazetce

Produkty Listonic to idealne miejsce kampanii reklamowych produktów i marek FMCG (i nie tylko). W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz rozwiązań marketingowych:

Aplikacja Moja Gazetka
Aplikacja Listonic
Aplikacja Momly
Aplikacja Waterful

Udostępnij

Masz pytanie?
Napisz do nas.

Żaden budżet nie jest nam straszny.
Odpowiadamy na najbardziej wymagające briefy.

Masz pytanie?
Napisz do nas.

Żaden budżet nie jest nam straszny.
Odpowiadamy na najbardziej wymagające briefy.